Блоґ “Український foursquare”  разом із FB-спільнотою “Foursquare Україна” запрошує кожного з Вас приєднатись до святкування Дня Foursquare!

Традиції потрібно шанувати, а отже саме тому в цьому році ми не оминемо Foursquare Day, який відбудеться 16 квітня 2012 року. Вже 249 регіональних спільнот по всьому світу підтвердили проведення локальних вечірок в День Foursquare.

Концепція Foursquare Day від незвичайної ідеї переросла в глобальну всесвітню вечірку. До цього часу виникають багато суперечок з приводу того, навіщо особам (фізичним чи юридичним) та спільнотам приєднуватись до цієї події. Foursquare Day — це не просто відмітка в певній локацій у “червоний день календаря”. Це день, коли ми відзначаємо важливу роль соціальних медіа для всіх нас, значення соцмедіа для кожного з нас.

Українська спільнота не залишиться осторонь і цього року. Вже підтвердила свої наміри щодо проведення вечірки адміністрація гастрономічного бару FOODTOURЇST (м. Київ).

Наш захід не є закритим, а це означає, що кожен з Вас може запросити на нього всіх своїх друзів та знайомих, які не користуються сервісом Foursquare і навіть не чули про нього.

Наша мета — забезпечити вам прекрасну нагоду познайомитись з новими друзями, гарно провести час та отримати задоволення від спілкування та розваг!

АЛЕ ЦЕ НЕ ВСЕ! В Foursquare Day по місту Києву буде проводитись 4sqQuest.  Для того, щоб прийняти участь у ньому мали змогу усі бажаючі він не буде обмежений часом та буде тривати від ранку до самого вечора 🙂  Ті, хто приймуть участь у цьому квесті, точно не пошкодують.

БЕЗЛІЧ “ПЛЮШОК” як під час квесту, так і на заключному заході ГАРАНТОВАНО!

Умови квесту будуть оголошені за тиждень до дати “Ч”.

Слідкуйте за новинами на порталі “Український foursquare”, а також на FB-сторінці заходу.

P.S. Якщо у Вас є бажання активно посприяти проведенню цього заходу – пишіть на мій контактний email.