Зазначені правила є обов’язковими для користувачів foursquare, які погодились на участь в #4sqDayUA квесті до Дня Foursquare або бажають отримати подарунок від одного з партнерів квесту (локального бізнесу) за виконане завдання.

  1. Для участі в квесті користувач foursquare повинен бути фаном facebook-сторінки спільноти українських користувачів Foursquare Україна (https://www.facebook.com/foursquare.ua).
  2. Час проведення квесту – з 00:01 до  21:00 години 16 квітня 2012 р. Час може бути додатково обмежено режимом роботи локацій партнерів квесту.
  3. Місце проведення – місто Київ. Повний перелік локацій квесту буде опублікований з 15 на 16/04/2012 р. Підписатись на перелік можна заздалегідь https://foursquare.com/4squa/list/4sqday-quest .
  4. Всього завдань – 25. Кількість локацій, в яких можуть бути виконані завдання, буде більшою. Для отримання “плюшок” на вечірці 4sqDay Party в FOODTOURЇST необхідно виконати мінімум 10 завдань.
  5. Квест не має певної послідовності, обмежень за часом виконання завдань – учасник квесту самостійно обирає свій маршрут та локації для виконання завдань квесту.
  6. В кожній локації буде розташована наліпка із завданням, виконання якого заохочується “плюшкою” від партнера квесту (локального бізнесу). Фотографія з точним місцем розташуванням наліпки буде наявна в 4sq-переліку локацій.
  7. Перед кожною відміткою (чекіном) в локації квесту обов’язково ознайомтесь із необхідним завданням для того, щоб уникнути незарахування етапу квесту та неотримання “плюшки”.
  8. За результатами виконання завдання в локації користувач отримує “плюшку” від партнера квесту (локального бізнесу). У випадку, якщо локація є громадським місцем, то користувач отримує заохочення, яке передбачено завданням квесту.
  9. Після проходження квесту та збору “плюшок” (виконання мінімум 10 завдань) учаснику надається можливість безкоштовно отримати ексклюзивну 4sqDay-футболку та доступ до спеціального меню в місці проведення 4sqDay Party (FOODTOURЇST).
  10. Організатори квесту не несуть відповідальності за ненадання партнерами квесту “плюшок” у випадку їх закінчення в локації бізнесу, але виконання завдання квесту обов’язково буде зараховано для отримання подарунків на 4sqDay Party. Кількість “плюшок” обмежена – хто перший, того і капці!

УВАГА! Початок 4sqDay Party о 18:00! Кількість ексклюзивних 4sqDay-футболок обмежена та складає 100 шт. Лише перші 100 учасників, які виконали умови 4sqDay квесту, зможуть отримати їх та ще безліч подарунків від партнерів заходу.

Правила квеста прості – чекінся з foursquare, виконуй завдання та отримуй подарунки! Вдалого полювання за плюшками!

Команда #4sqDayUA.