16 квітня київські користувачі геолокаційного сервісу foursquare ® відсвяткували День Foursquare! 553 учасники, 48 локацій, 31 партнер і 1790 чекін — гідний результат для свята. До вказаної події в Києві для 4sq-користувачів були доступні унікальні пропозиції від бізнесу, а також, починаючи з 18:00 до 0:00 у Фан-барі «Банку» на Льва Толстого, 11 відбулася вечірка 4sqDay Party.

Для українського сегменту foursquare® 4sqDay став ще однією особливою датою  подоланий стотисячний рубіж зареєстрованих користувачів з офіційним місцем розташування в Україні!

День Foursquare (4sqDay) це глобальна подія, в якій беруть участь більше 290 активних локальних спільнот. Українські користувачі вже третій рік беруть участь у цій події, що сприяє розвитку сервісу foursquare ® в Україні як серед рядових учасників соціальних медіа, так і в бізнес-середовищі.

4sqDay 2013 в Києві складався з квесту для користувачів по 48 місць партнерів проекту і святкової вечірки. Всього в квесті взяло участь 553 користувачі, здійснивши 1790 чекін. Практично у всіх локаціях для учасників проекту були доступні приємні сюрпризи та цінні подарунки, які можна було отримати виконавши завдання від закладу.

Ініціатор проекту і активний учасник команди організаторів 4sqDay у Києві Олексій Цимбаленко: «Мета нашого проекту  об’єднати українських користувачів сервісу foursquare в ком’юніті, де кожен може отримати максимум користі для себе. Нові друзі, корисні знайомства, багато фана і спілкування, можливість взаємодії бізнесу в ігровій формі з споживачем – ось ті можливості, які надав наш проект для учасників та партнерів. Особисто для мене цей проект  це можливість долучиться до глобального події з друзями по foursquare »

Партнерами київського проекту 4sqDay виступили: Український форум інтернет-діячів iForum, Перший Український Міжнародний банк (ПУМБ), мережа Watsons, Фан-бар «Банка», компанія Promodo, ресторанна група «Фішка», перукарня для чоловіків FIRM, мережа кінотеатрів «Kronverk Cinema », магазин ділової літератури Kniga.biz.ua, проект« FunQuest », книгарня БАБУЇН, гастрономічний паб GastroRock, чураско бар Pivbar Beer & Beef, ресторан-дайнер« Жовток », мережа ресторанів японської кухні« Якіторія », вільний простір «Циферблат», мережа піцерій «Піца Челентано», інтернет-магазин «МОБІЛЛАК», Флоатцентр «Aquason», готель «GreenHotel» і конференція «Yalta Digital Forum». Інформаційну підтримку нам надали Marketing Media Review, Be in Trend | bit.ua, Aboutfoursquare.ru, The Village, Gloss, Kompass Україна і Радіо Київ 98 FM.

Учасник проекту та SMM-менеджер ПУМБ Олександр Грибов: «Нашому банку випала приємна можливість стати локальним партнером 4sqDay і приєднатися до цього глобального заходу, підтримавши розвиток місцевого співтовариства користувачів Foursquare. ПУМБ вже другий рік реалізує по всій мережі відділень програму лояльності для користувачів цього сервісу і дає можливість отримати їм користь від взаємодії з банком. Так, мери 4sq-локацій банку заохочуються сувенірами, а фани сторінки в Foursquare отримують корисну інформацію, наприклад, про спеціальні пропозиції банку і партнерів. Foursquare важливий для взаємодії з нашою аудиторією, і ми плануємо активно використовувати можливості цього цікавого сервісу і надалі».

Представник партнера проекту 4sqDay  «FunQuest» Олексій Мкртчян: «Ми раді підтримати даний проект, так як і наш проект FunQuest, він дарує радість спілкування, гарний настрій, азарт і яскраві емоції. У наступному році ми обов’язково приєднаємося до проекту не тільки як партнери, а і як безпосередні учасники. Отримувати подарунки всім приємно!»

4sqDay Party, яка відбулася у Фан-барі «Банка» на Льва Толстого, 11, відвідало більше 150 користувачів foursquare ®. Кожен з гостей вечірки зміг насолодитися приємним спілкуванням зі своїми 4sq-друзями, знайти нових друзів і весело провести час. Партнерами чудового настрою 4sqDay Party виступили корпорація «Позитив» та синдикат ведучих «Бла-Бла-Бла», які і задали тон фана, драйву і чудових конкурсів. Завдяки партнерам проекту кожен учасник заходу залишився з подарунком і пам’ятними сувенірами про подію 4sqDay.

Учасник 4sqDay Party, співорганізатор iForum 2013 і Head of Strategy компанії Promodo Володимир Медушивський: «Foursquare це багатомільйонна гра активних людей по всьому світу. Ми чекінимося, фотографуємо, пишемо підказки, лайкаємо локації, спілкуємося в коментарях і боремося за мерства і бейджі. Ми вміємо не тільки просиджувати свої дні біля монітора. Мені вкрай приємно бачити, що активні користувачі щорічно зустрічаються в оффлайні, спілкуються, знаходять багато спільних інтересів, веселяться і відриваються по повній. Вечірка 4sqDay однозначно вдалася, адже головна мета була досягнута – ми всі разом створили атмосферу для тісного спілкування».

На сьогоднішній день за даними ресурсу fourua.com кількість аккаунтів 4sq-користувачів з основним місцем розташування в Україні становить 102 тисячі, з них більше 55 тисяч у Києві. Варто зазначити, що за місяць до 4sqDay до сервісу foursquare ® підключилося 12 тисяч нових українських користувачів і лише 25% з новачків  кияни. Дані показники свідчать про те, що сервіс активно набирає число фанів з України та активність аудиторії вийшла далеко за межі міст-мільйонників.

Співорганізатор 4sqDay та засновник проекту «Український foursquare» Артем Комолов: «Наш проект 4sqDay підтримали багато партнерів, в т.ч. сам сервіс foursquare ® на своєму офіційному блозі. Особисто для мене успішне проведення проекту, а також подолання рубежу в 100 тисяч користувачів означає, що Україна стежить за світовими трендами в соціальних медіа та активно в них бере участь. Спасибі всім партнерам за підтримку, тому що без вашої участі проект не був би настільки цікавим і захоплюючим».

Більш докладно ознайомитися з проектом можна на сайті http://4sqday.4squa.com.

Фотографії, відео з події доступні на офіційній facebook-сторінці спільноти український користувачів «Foursquare Україна» і на ресурсах проекту «Український foursquare».

Відслідковувати статистику українського сегмента foursquare® можна на Fourua.com.

Відкривайте для себе нові місця України разом з foursquare ®!