Друзі! Сьогодні розпочинаємо зворотній відлік до Foursquare Day 2012!

Залишилось два тижні до цієї найважливішої для 4sq-спільноти події!

Кожен, хто зробить хоча б один чек-ін 16 квітня, отримає особливий бедж 4sqDay 2012:

Підтримку foursquare-спільноті було надано з боку держави,  оскільки 16 квітня є ВИХІДНИМ днем (хоча ворожі язики кажуть, що це все через святкування Пасхи днем раніше 🙂 ) !

Саме тому для всіх 4sq-користувачів з України ми підготували приємне святкування цієї події (нажаль, поки що лише у Києві) !

Святкування умовно буде складатись з двох етапів:
перший етап — 4sqDay-квест;
другий етап — 4sqDay-вечірка в FOODTOURЇST.

4sqDay квест —  це можливість для кожного користувача сервісу отримати приємні подарунки від локального бізнесу Києва в День foursquare. Детальні правила квесту вже опубліковано на блозі “Український foursquare“, а також на FB-сторінці, після ознайомлення з якими рекомендується одразу підписатися на перелік локацій 4sqDay Quest за посиланням https://foursquare.com/4squa/list/4sqday-quest (і не забудьте розповісти про нього друзям!).

Повний перелік локацій, де ви зможете отримати святкові “плюшки” буде викладено в ніч з 15 на 16 квітня. Готуйтесь до гри!

4sqDay вечірка буде останнім етапом святкування, де учасники квесту також отримають приємні подарунки. Реєстрація на захід не є обов’язковою, а вхід на неї вільний! Ми сподіваємося на те, що саме на цій вечірці усі присутні зможуть вперше в Україні отримати бедж Super Swarm!

Будьте з нами! Далі буде цікавіше:)

Команда #4sqDayUA

 

P.S.  До речі, якщо ваші друзі планують відвідати 17 квітня iForum, то наш захід стане чудовим приводом для того, щоб приїхати до Києва на день раніше та приєднатись до святкування Дня foursquare!

P.P.S. Тернопільські користувачі вирішили не відставати від киян та теж збираються відмітити свято! Деталі за посиланням. Львівська ж спільнота зустрінеться у клубі “Metro“. Не відстає від святкування й Одеса.