Ви ще досі не чули про foursquare? Або навколо Вас постійно йдуть розмови про якісь “мерства” та “спешли”, знайомі постійно “чекіняться” і розповідають про нові “беджі”, а ви не розумієте, що коється навколо Вас?

Не хвилюйтесь. Все дуже просто і цьому є просте пояснення.

“Форсквер”? Що це таке? 

Foursquare — це спеціальний геолокаційний сервіс, який допомагає Вам дізнатися, де зараз  знаходяться Ваші друзі, а також пропонує цікаві підказки від інших користувачів щодо різноманітних місць, починаючи від кінотеатру і (не) закінчуючи музеями. Використовуйте Ваш телефон, щоб “чек-інітися” (від англ. “check-in”) в різних місцях, які ви відвідуєте, від закладів харчування та місця роботи до парків, аеропортів, або басейнів! Foursquare винагороджує ваші “чек-іни” беджами, мерствами та балами.

Як приєднатися?

Просто завантажте спеціальну програму на Ваш телефон. Неважливо, яким телефоном Ви користуєтесь — можна використовувати foursquare на iPhone, Android, Blackberry, Symbian, Windows Phone та інших телефонах, або просто чек-іньтесь через мобільний сайт.

Зареєструвати обліковий запис в Foursquare можна через веб-сторінку або за допомогою програми на Вашому телефоні. Не забудьте завантажити фотографію профілю для того, щоб приймати участь у битвах за мерство! Ви також можете прив’язати до сторінки свої аккаунти у Facebook чи Twitter для того, щоб Ваші друзі могли знайти Вас, або щоб публікувати інформацію про Ваше місцезнаходження у цих соціальних мережах.

Отримайте звання мера закладу, чек-інясь частіше за інших

Мер — це людина, яка була в закладі більше за інших протягом останніх 60 днів. Кожен знає, що Ви дійсно полюбляєте певний заклад, коли Ви відвідуєте його достатньо разів для того, щоб отримати звання мера. На сторінці закладу у Foursquare буде опубліковано Ваше звання мера, а інши користувачі побачать Вашу фотографію при кожному чек-іні. А деякі компанії, як Starbucks, пропонують спеціальні ціни на своє меню, або особливу страву!