Команда foursquare обіцяє вже сьогодні (датою анонсу значиться 07.06.12, але треба зважити на різницю у часі) представити на розсуд новий вигляд старого foursquare.

При всьому своєму бажанні я не можу поділитись “інсайдерською” інформацією, не через те, що не можу, а через те, що такої просто нема :D.

Отже, пропоную заглянути у недалеке майбутнє, проаналізувати те, що вже доступно світовій спільноті завдяки невеликим анонсам.


Знаємо те, що у новому foursquare з’явиться система “Лайків”, яка, певно, буде схожа до системи у “Facebook” чи “ВКонтакте”. Проте, якщо кнопка справа надасть можливість виразити своє незадоволення до певного чек-іну чи коментаря… О, це буде прорив у соцмережах! Проте, чи не буде лімітів на її використання?
likes

Тепер перейдемо до змін, яких, певне, зазнає функція Explore.

explore-new-4sq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як бачимо зі скріншотів, веб-версія, окрім позначень, ще й, можливо, буде мати можливість демонструвати фонові зображення, що були встановлені до категорій. Проте, швидше за все, фоном будуть просто транслюватись фотопоток зображень з локації. Однією з можливих нових функцій, яка стане доступною публічно, буде й налаштування та додавання меню та/чи винної карти – нагадаю, що наразі ця можливість є лише у власників ресторанів на території США.

Сама ж функція Explore (Google Maps залишається з нами хоча б на мобільній версії), безумовно, стане більш інтелектуальною та зможе рекомендувати ще більш цікаві, а іноді, певно, й просто необхідні місця.

І, певне, про те, що нас очікує радикальна зміна у загальному вигляді мобільних клієнтів (звернули увагу на оригінальні скріншоти – графіка, що вже орієнтована на планшети!) : тепер первинна ідея foursquare, що полягала у розповсюдженні інформації про своє місцезнаходження із друзями, поступиться функції онлайн-каталогу (функція Explore). Про це яскраво свідчить останній скріншот – для чек-інів тепер замало місця:

До речі, цифра п’ять нагадує нам про те, що ми повинні очікувати саме п’яту версію foursquare (нагадаю, ключовими моментами були такі функції, як Tips&To-do’s (2.0), Explore (3.0) та Radar (4.0)). Що ж нового приготувала нам компанія цього разу?