cashsquare

Певно, кожен читач блогу “Український Foursquare” грав хоча б один раз у своєму житті в таку гру, як “Монополія”.

Сьогодні ми раді представити вашій увазі гібрид цієї класичної гри та Foursquare, який отримав назву “Cashsquare“. Цей додаток, який наразі доступний виключно користувачам iOS-девайсів, розроблено американською компанією Cashsquare, Inc., яка базується у Москві.

Офіційний сайт компанії повідомляє про те, що, не зважаючи на бета-статус проекту, проект досяг таких вершин:

  • Більше 153,000 активних ігрових сесій;
  • Проект увійшов до ТОП-20 у Ірландії та Фінляндії протягом 30 діб після запуску бета-версії у грудні 2013 року.

Ось як еволюціонував проект протягом цього терміну (скріншоти першої версії взято з блогу Євгенія Бачерикова та з сервісу Instagram):

А тепер він виглядає так:

Тепер трохи детальніше про механіку гри.

На початку у вас є лише один працівник і для функціонування вашої майбутньої бізнес-імперії вам необхідно придбати першу нерухомість (окрім сірих “будинків”, про їх роль згодом).

Після цього необхідно найняти працівника на роботу – для цього натискаємо на нерухомість, обираємо у меню “Найняти”, а після цього відправляємо перший “Товар” (варто зазначити, що розробники вже додали доволі непогану українську локалізацію сервісу). Залишилось зачекати повної “реалізації товару” (дивимося на таймер) і запустити нову порцію “товару” у продаж.

Після отримання достатнього прибутку (або й раніше, якщо залишилися кошти або якщо ви скористалися in-app purchase) йдемо на ринок, купуємо нову нерухомість… а далі принцип зрозумілий 🙂 А поки чекаєте на досягнення необхідного рівня коштів, не забувайте, що кожний  реальний чекін будь-якого користувача в локації, власником якої є ви, приносить вам $500.

Про поліпшення та апгрейди: придбання коричневих будинків не принесе вам можливості отримати прибуток, але надасть вам можливість найняти додаткових працівників, а придбану нерухомість можна буде підвищити у класі. Це принесе вам додаткові кошти після кожної нової поставки товару, а також збільшує ваш бонус за чек-ін.

Звичайно, ми не розповіли про те, що в вас є можливість дивитися кількість чек-інів за тиждень та їх загальну кількість, рекламувати локації (зменшуючи час очікування виручки), купувати нові земельні ділянки… Найбільш цікаве ми залишили для вас! 🙂 Завантажуйте додаток, будуйте власну стратегію, становіться монополістом в вашому регіоні, країні… і придбайте вже цю Ocean Plaza! 😀

P.S. Окрім цього, “Український Foursquare” підготував для вас невелике інтерв’ю із розробниками сервісу, яке наразі готується і буде опубліковано за декілька годин 😉