Дуже скоро за чек-іни у Верховній Раді України можна буде отримати декілька унікальних беджів для користувачів Foursquare в Україні! Про це повідомляє портал UAReview із посиланням на “Голос України”

“Потрібно мотивувати депутатів приходити на засідання, гейміфікувати цей процес, – розповідає автор амбітного проекту Геннадій Продажний, – А ідея з використанням Foursquare з’явилась майже випадково. Ми з колегою посперечались, на яких сайтах найбільше часу проводять наші народні обранці. Він був упевнений, що депутати вивчають нові законопроекти на rada.gov.ua, я ж казав – що в соцмережах. Під час одного із засідань, ми пройшлись між рядами, крадькома заглядали в iPad’и депутатів. До речі, ледь не схопили тумаків від «Свободи», які вирішили що ми провокатори… Після цього дослідження з’ясувалось, що депутати масово використовують соціальні мережі, зокрема, і Foursquare.”

Наразі нам стало відомо, що розробляються перші проекти українських беджів, таких як «Тушка», коли користувач чекіниться лише у ті дні, коли приймаються важливі законопроекти, а бейдж «Сумісник» можна отримати за чекін у інших місцях, окрім ВР, після чого, спеціальними каналами, ця інформація негайно потрапляє до голови Верховної Ради. А от сумлінні депутати отримуватимуть інші беджі та безкоштовний чай у буфеті Верховної Ради.

Згідно з офіційними документами, на реалізацію проекту вже виділено 2 млрд. грн.

До речі, також було оприлюднено цікаві статистичні дані щодо використання Foursquare нашими обранцями:

  • опозиційні депутати активніше використовують соцмережі, ніж провладні;
  • станом на сьогодні «мером» Верховної Ради є користувач BORSCHENKO, яка перейняла естафету у sexynastia1991;
  • cеред політиків лідерами є представники фракції УДАР, які чекінились під час нічної варти біля трибуни.

Шановні читачі! Насправді ця інформація є фейковою та публікується лише з гумористичною метою! Проте хтозна, може воно якось, десь, колись… 🙂