Як відомо, Foursquare зараз активно намагається змінити позиціонування із гри по завойовуванню бейджів та балів у онлайн-довідник цікавих закладів та місць навколо, тому намагання впорядкувати інформацію, наявну у системі, та зробити її якомога кориснішою користувачу, є цілком логічним.

Кілька тижнів тому у тестовому режимі було введено систему голосування серед фотографій, які були додані до сторінки того чи іншого закладу. Тепер, коли система достатньо відпрацьована, голосування перемістилося на головну сторінку профілю закладу у веб-версії сервісу.

Мета цього голосування — обрати для кожного популярного закладу найбільш релевантні фото, що відображають його сутність та домогають орієнтуватися всім тим, хто використовує сервіс як путівник по закладам та цікавим місцям. Фото, яке отримає найбільший рейтинг, буде відображатися як основне фото закладу у розділі Explore і перше у списку всіх фотографій закладу, наступні по рейтингу фотографії будуть розміщені за ним. Фотографії, які отримали найменше “глядацьких симпатій”, будуть відправлені у самий кінець списку.

Основні правила вибору фотографій нескладні:

  • зображення їжі чи напою для ресторану приорітетніше за обличчя чи сторонню людину;
  • проте, зображення людини на фоні будівлі музею краще, аніж фото, що не має відношення до цього музею взагалі;
  • приріотетом вибору є найбільш характерні фото — апетитний шматок піци для піцерії, красивий латте-арт для кав’ярні або ж бокал пива із баварськими ковбасками для пабу;
  • бажано обирати найбільш чіткі та якісні фото;
  • якщо зображення починають повторюватися, це сигнал того, що система отримала достатньо ваших голосів і можна переходити до наступного закладу;
  • якщо жодне з фото не підходить, можна обрати відповідний пункт Neither photo is good (поки що даний розділ сайту не перекладено)

Foursquare закликає усіх небайдужих приєднатися до програми покращення фотографій, почавши із найулюбленіших місць, або ж скористатися історією чекінів.