Тим користувачам, що використовують foursquare за допомогою девайсів на iOS, Android чи Blackberry вже мали змогу ознайомитись з такою чудовою функцією, як Explore, що дозволяє користувачам вибирати для себе заклади, які їм може порекомендувати система foursquare, базуючись на їх вподобаннях та рекомендаціях їх друзів.

Проте чимало людей використовують foursquare і зі звичайних мобільних телефонів, або смартфонів, на якій немає підтримки цієї функції.

Тож, враховуючи і потреби цих людей, а також звичайну зручність (погодьтесь, приємніше спостерігати за великим масивом даних з більших дисплеїв, ніж зі звичайного смартфонного), вчора foursquare запустила в веб-версії сайту спеціальну версію функції Explore.

Нова система дозволяє вести пошук по різноманітним категоріям та параметрам: так, наприклад, користувач може здійснити пошук серед тих місць, в яких він ще не бував; в тих, де були його друзі; в тих, де є спеціальні пропозиції, або базуючись на рекомендаціях системи.

Після того, як користувач вибере необхідні йому параметри, система надасть йому перелік рекомендованих місць:

Користувач може сам вибирати бажані для нього місця навіть в інших місцях – більше, ніж півтора мільярди (1 500 000 000 !) чекінів, що знаходяться в базі, серед яких є Ваші чекіни та чекіни друзів, дозволяють системі знайти оптимальні заклади, що можуть задовольнити смак найвибагливішого користувача.

Переконайтесь самі на foursquare.com/explore!

(в публікації використані зображення з сайту Watcher.com.ua)