Віднині можна вважати, що платформу для реклами у мережі foursquare було офіційно запущено.

Так, користувачі з Америки, які роблять чек-ін у ресторанах, нічних клубах та барах, почали зустрічати ось такий рекламний пост від компанії Diageo, власника бренду Captain Morgan. Тепер після чекіну такі користувачі можуть побачити пропозицію обрати певний коктейль із цим ромом, накшталт “Captain and cola,” “Captain and ginger” чи “Captain mojito.”

Як стало відомо із джерел у компанії Foursquare, наразі оплата з рекламодавця стягується за принципом CPR, тобто рекламодавець сплачує лише за кожен рекламний перехід (цікаво, наскільки високим буде цей показник зараз, коли реклами ще дуже мало? та якими вони стануть для України? ). В кожного користувача залишається можливість: або переглянути пропозицію зараз, або зберегти її для подальшого перегляду та отримати на електронну пошту.

Варто зазначити, що, оскільки Foursquare оперує за законами США, реклама може бути обмеженою для певних користувачів — так, алкогольні бренди не зможуть демонструвати рекламу користувачам, що не досягли 21 року, а реклама тютюнових виробів не буде побачена особами до 18-ти років. Згідно дослідженням компанії Carat, більше 72% користувачів мережі Foursquare вже доросліші за 21 рік.

Ця акція дає нам ще одну відповідь на питання щодо того, як саме Foursquare планує здійснювати монетизацію свого додатку та отримувати від нього прибуток.