Instagram — сучасний програмний додаток для мобільних пристроїв. На сьогодні Instagram  — це один з найпопулярніших додатків у всьому світі.  Декілька секунд, невелике, але достатнє число фото-ефектів, геолокація та простота у використанні допоможуть зробити вашу фотографію ще краще.

Всеукраїнська виставка Instagram-фотографій #iUkraine є унікальним сучасним проектом. Раніше на території України ще ніколи не проводилися виставки подібного розмаху і такої тематики. Поєднуючи в собі величезний масштаб і найширший горизонт для самовираження, #iUkraine  не є надмірно ускладненим  —  учасник не зобов’язаний бути фотографом з дорогою фотокамерою, йому досить зробити фото за допомогою Instagram на своєму мобільному.
Виставка пройде в 4-х українських містах.
Червень  —  iDonetsk
Липень   —  iKharkiv
Серпень   —  iLviv
Вересень   —  #iUkraine.

Літні виставки присвячені містам  —  Донецьку, Харкову і Львову. Жителі цих міст зможуть продемонструвати своє, унікальне бачення краси, що навколо них, зможуть перенести споконвічний дух міста в фотографії, зробити їх живими і відчутними, поділитися з усім світом самобутністю і винятковістю їхнього рідного міста.
У вересні ж пройде фінальна виставка в Києві, де будуть прийматися роботи ще більшого розмаху  —  учасники зможуть своїми фото-роботами розповісти якою вони відчувають Україна.
Основна мета виставки  —  за допомогою сучасних цифрових технологій показати світ, в якому живе кожен з нас, під різним кутом зору, крізь призму сприйняття сотень простих людей.