4sqDayUA_2014_2

Вже 4 роки поспіль співтовариство українських користувачів геосоціального сервісу Foursquare® бере участь у наймасовішій глобальній події – Дні Foursquare (4sqDay). Більше 5 млн. учасників соціальних медіа по всьому світу в черговий раз об’єднаються 16 квітня в єдиному пориві, а користувачі України продемонструють єдність і силу соціальних медіа в громадянському суспільстві.

День Foursquare (4sqDay) – це глобальна подія, яка проросла від ідеї одного користувача до тусовки активних учасників соціальних медіа по всьому світу. 4sqDay – це історія про людей, їх ідеї та тягу до спілкування, тягу до соціальних медіа та просто про бажання весело провести час в хорошій компанії.

Цього року дана подія в Україні об’єднає близько 1 тис. користувачів з Києва, Одеси, Дніпропетровська, Харкова, Львова, Херсона, Ужгорода та Донецька. Ком’юніті кожного міста самостійно визначає формат святкування події. Це можуть бути вечірки, спортивні змагання, семінари, баркемпи, звичайні зустрічі або просто колективні прогулянки або пікнік на свіжому весняному повітрі.

Олексій Цимбаленко (організатор, засновник проекту «День Foursquare» в Україні):

«Важливо розуміти, що ця подія є не просто можливістю для користувачів з більш ніж 2100 локальних спільнот планети згуртувати однодумців, знайти друзів, отримати нові знайомства, із задоволенням і з користю провести час, а й є можливістю для локального бізнесу побудувати взаємини з учасниками сервісу, поліпшити свої комунікаційні навички та залучити до свого бізнесу нових клієнтів. У нинішній непростий час підтримка бізнесу дуже важлива.

Торік ми отримали хорошу підтримку , в т.ч. завдяки сервісу Foursquare. Успіх нашого проекту також ознаменувався подоланням рубежу в 100 тисяч українських користувачів. Проект цього року ми зробили відкритим для користувачів і бізнесу з будь-якого куточка України».

У 2013 році в проекті тільки в Києві взяли участь 553 користувачі, зробивши 1790 чекінів в 48 локаціях. Проект складався з одноденного пішохідного квесту і вечірки, яку відвідало 160 осіб. Цього року формат проекту стане простіше. Очікування організаторів – не тільки подвоїти кількість учасників з числа активних користувачів і бізнесу, а й активізувати користувачів з інших міст.

Артем Комолов (співорганізатор, засновник проекту «Український Foursquare»):

«Наш проект 4sqDayUA дає можливість будь-якому локальному бізнесу абсолютно безкоштовно взяти участь у діалозі з українським ком’юніті. Механіка дуже проста: необхідно зайти на сайт , завантажити свою пропозицію і після модерації ваше повідомлення буде доступне для користувачів. Крім сайту проекту, пропозиції від бізнесу будуть доступні в самому сервісі foursquare».

Серед партнерів проекту: Український форум інтернет-діячів iForum, Циферблат та багато інших. У проекті беруть участь ресторани, кафе, бари, готелі, торгові центри, інтернет-магазини та інші категорії бізнесу.

Повний список учасників, партнерів та місць проведення 4sqDay-заходів в Україні буде опублікований на сайті http://4sqday.com.ua. Якщо ви — представник бізнесу, пропонуємо вам долучитися до нашого проекту.

Більш докладно ознайомитися з історією проекту можна на ресурсах проекту «Український foursquare». Відслідковувати статистику українського сегмента foursquare можна на Fourua.com.

Відстежуйте новини у мережі Facebook — долучайтеся до нашої події!