Мережа АЗК “WOG” оголошує новий конкурс для користувачів мережі Foursquare по всій Україні! Для того, щоб взяти участь, необхідно підписатися на сторінку мережі АЗК WOG у Foursquare та, починаючи з дев’ятого листопада, уважно стежити за своєю стрічкою новин!

Представник компанії WOG буде постійно переміщатися та відмічатися у різних закладах різних міст України. Це можуть бути різноманітні місця: як великий торгівельний центр, так і невелика затишна кав’ярня. Учасники мають встигнути дістатися до місця перебування представника раніше, ніж він залишить це місце, знайти подарункову коробку, розшукати представника компанії, який буде знаходитись поруч і назвати кодову фразу, що буде оголошено за два дні до початку “полювання” у новому місті.

Окрім цього, отримувати різноманітні підказки та поради учасники конкурсу можуть через мережу Twitter, підписавшись на сторінку @azswog .

Дев’ятого листопада полювання розпочнеться у м. Києві! На черзі й інші міста України!

Полювання на “Прайд” скоро почнеться! Але винагороду дістане лише найбільш спритний мисливець!
Вдалої гри!

wog-pride_hunting

Офіційні правила Акції
(Правила)
Акція «Полювання на “Прайд”»
(далі у тексті – «Акція»)
1. Організатор Акції.
1.1. Організатором Акції «Полювання на “Прайд”» виступає: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗОЛОТИЙ ЕКВАТОР», 43010, м. Луцьк, вул. Кременецька, 38 (далі у тексті – «Організатор»).

2. Учасники Акції, місце проведення та терміни Акції.
2.1. Період проведення Акції: з 09.11.2013 по момент обрання переможця, але не пізніше 31.12.2013 включно.
2.2. Акція проходить по всій території України.
2.3. В Акції можуть брати участь громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилось 18 років, які виконали умови Акції (далі у тексті – Учасники Акції), окрім представників Організатора.

3. Умови Акції.
3.1. Для участі в Акції потрібно підписатися на сторінку Організатора у мережі Foursquare за адресою foursquare.com/azswog та відстежувати переміщення аккаунта АЗК WOG  за допомогою мобільного додатку та/або веб-версії Foursquare.
3.2. Переможцем є учасник акції, який першим знайде у поточному місці знаходження представника Організатора подарунок із символікою компанії WOG.
3.3. Для підтвердження легітимності участі у конкурсі, переможець мусить підійти до представника компанії із цим подарунковим набором та промовити заздалегідь визначену фразу, що буде опубліковано Організатором на його веб-сторінках у мережах Facebook та Twitter.
3.4. Результат Акції буде опубліковано на сторінках facebook.com/azswog та 4sqUA.com
3.5. Під винагородою Акції мається на увазі право на отримання картки “Прайд” із нарахованими 100 літрами пального Mustang за ціною 1,00 грн.
3.6. У випадку наявності існуючої карти “Прайд”, учасник має право запросити нарахування призу на його власний рахунок у програмі лояльності “Прайд”.
3.7. Переможець має право обрати тип пального із тих, що є в наявності у мережі АЗК WOG.

4. Інші умови
4.1. Заміна подарунку на грошовий еквівалент не відбувається.
4.2. Учасники Акції погоджуються, що у разі отримання ними Головної винагороди, їхні імена та прізвища, фото-відео матеріали з їх зображенням можуть бути опубліковані Організатором та використовуватися у друкованих, аудіо та відео матеріалах для цілей даної Акції без додаткової спеціальної згоди Учасника, і таке використання ніяким чином не оплачується Учаснику.
4.3. Приймаючи участь в Акції, її учасники тим самим дають згоду на використання їх персональних даних Організатором у будь-який спосіб, що не суперечить законодавству України.
4.4. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.
4.5. Порушення Учасником цих Правил або відмова Учасника від виконання цих Правил автоматично позбавляє його права на одержання акційної винагороди.
4.6. Організатор не несе обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції.
4.7. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають. Організатор не несе відповідальності за використання Учасниками Подарунку, після його одержання.
4.8. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, право вирішення таких питань Організатор залишає за собою. Таке рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.
4.9. Організатор Акції не несе відповідальності за виконання своїх зобов’язань згідно умов Акції у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.
4.10. Організатор Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Акційних винагород. Організатор Акції не бере на себе відповідальність за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
4.11. Організатор Акції має право відмовити в видачі Головної винагороди Учасникові Акції, що отримав таке право, якщо такий Учасник не виконав умов цих Правил. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
4.12. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього терміну проведення Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов.
4.13. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.
4.14. Процедура визначення отримувачів Подарунків не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику, грою, і не переслідує мети отримання прибутку.
4.15. Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Організатор має право залучати будь-яких третіх осіб.
4.16. Ці Правила, так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на Інтернет сайті www.wog.ua.
4.17. Організатор Акції залишає за собою право змінювати ці Правила, подарунковий фонд Акції та/або окремих видів подарунків Акції, або включити в Акцію інші подарунки, не передбачені цими Правилами.
4.18. Зовнішній вигляд (колір, розмір) Подарунків Акції, зазначений на рекламних матеріалах Акції, може відрізнятися від зовнішнього вигляду (кольору, розміру) подарунків Акції, які можуть отримати Учасники Акції.
4.19. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організаторами Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/ маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунка, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.