Останнім часом foursquare почав дуже активно розвивати свою бізнес-платформу. Так, нещодавно у брендів з’явилася можливість публікувати свої оновлення, повідомляючи про них лише своїм найвідданішим прихільникам, було кардинально перероблено менеджерський сегмент сайту тощо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тепер компанії отримали можливість запускати свої власні “рекомендовані оновлення” (“Promoted updates” – це нагадує секцію “Promoted tweets” у мережі Твіттер). Ці запропоновані спеціальні пропозиції (або певний інший вид інформаційного носія) будуть автоматично зображатися в секції “Explore” у смартфонах користувачів. Механізм появи цих пропозицій, як і завжди, залежить від того, які чекіни робить користувач, а також від його місцезнаходження. Ця функція цілком і повністю побудована на механіці розділу Explore, який зазнав незначних змін.

За словами Стівена Розенблатта, CRO компанії, бренди вже давно очікували на таку можливість, а Foursquare допомагає їм у вирішенні найбільшої проблеми – доставці інформації до необхідних користувачів. Наразі нові спеціальні пропозиції доступні 20 компаніям, як представникам малого бізнесу (‘wichcraft і Butter Lane), так і великим мережам (Best Buy, Old Navy, Lowe’s і jcpenney).