Починаючи зі вчорашнього вечора у системі foursquare з’явилося ще одне цікаве оновлення, яке ще більше наближає систему до відомого он-лайн каталогу Yelp.

На сторінках закладів починає з’являтися їх оцінка за десятибальною шкалою з точністю до десятих пунктів, яка вираховується завдяки відгукам людей — тим, хто оцінив локацію, натиснувши кнопку “Подобається” або “Не подобається”. Також можна побачити скільки саме людей оцінило локацію. Цей рейтинг відображається не у всіх точках, а лише у тих, котрі було оцінено як мінімум 20-ма користувачами. Поки що він доступний лише на веб-версії сайту, останнє оновлення iOS-додатку (яке тепер здатно відображати логотип локації замість стандартного значку категорії), як і останні версії для інших клієнтів поки що не демонструють користувачу рейтинг точок.

Варто також зазначити й про нову систему пошуку, яка тепер об’єднана з функцією Explore в одну сторінку, а отже результати відображаються на єдиній сторінці і фільтруються алгоритмами foursquare Explore. Сама функція Explore (яка, нагадую, дозволяє користувачу дізнатися більше про своє місто або допомогти йому із вибором, базуючись на  його чекінах та чекінах його  друзів) теж стала більш зручною у користуванні, хоча рейтинг закладів поки що неможливо побачити на її сторінках.