Починаючи з 4 січня 2012 року, SU усіх рівнів позбавлені права редагувати ті міста, на яких оформлено та підтверджено право власності.

Тепер усі редагування таких місць повинні здійснюватися лише за допомогою функції «Report a problem». Здатність вносити зміни до таких місць залишається лише у власників закладів (менеджерів) та в адміністрації foursquare.

Така зміна, звичайно, має певні недоліки: іноді, власники закладів не слідкують за своїми місцями, тож вони можуть “вибиватися” з загального стилю оформлення місць, а по-друге, для власників закладів досі не створено механізму об’єднання місць-дублікатів, та й невідомо, як надалі буде функціонувати об’єднання таких місць.

UPDATE: Ввечері в SU-панелі з’явилось оголошення з текстом:

After getting lots of feedback from our merchant community, claimed venues are now only editable by their venue managers. **Fear not, you can still suggest and approve claimed venues for merging!**

Тобто можливість об’єднувати заклади залишилась. Певне, вона буде функціонувати так само, як і об’єднання копій “заблокованих” місць, коли об’єднання підтверджують SU 3-го рівня, або, в данному випадку, їх роль також зможуть виконувати власники закладів.