Кожен досліджує світ по-своєму, к­­еруючись власними унікальними смаками, рекомендаціями своїх друзів, а також людей, яким вони довіряють. Варто визнати, що із цим завданням локальний пошук справлявся не дуже гарно. Він не враховує вас, і, в результаті, кожен отримує ті самі однаково влаштовуючи усіх результати. Чому дві дуже різні людини отримують ті самі рекомендації, коли вони відвідують Париж? Або той же перелік місць, коли вони шукають бари? Ми збираємося змінити це. Через декілька тижнів ми представимо новий варіант Foursquare, фокус якого спрямовано на вас.Розкажіть, що вам подобається, і ми будемо шукати чудові місця, які відповідають вашим смакам, де б ви не знаходились.

Це означає, що слід очікувати декількох змін.

  • По-перше, починаючи із завтрашнього дня, ми переносимо всі чекіни у наш новий додаток, Swarm. Не хвилюйтеся; всі ваші минулі чекіни, всі ваші друзі, всі ваші фотографії – вони все автоматично в доступні в Swarm. Більше 75% з вас вже використовують новий додаток (Дякуємо за це! І продовжуйте надсилати нам свої відгуки про нього! Ми робимо його кращим щодня – подивіться тут, щоб дізнатися про те, що чекає на цей додаток в майбутньому). Для всіх, хто продовжує чекінитися за допомогою Foursquare: вам потрібно завантажити Swarm для того, щоб мати змогу робити чекіни надалі.
  • По-друге, якщо ви будуєте зовсім новий додаток, вам потрібно створити кардинально новий логотип. Наш логотип змінюється від галочки, що символізує чекін, до чогось, що представляє новий Foursquare. Дизайн нового логотипу є поєднанням мітки на карті та емблеми супергероя. Ми завжди вважали що Foursquare також дає вам над можливості для того, щоб дізнатися більше про своє місто і наш новий логотип відображає це бачення. Дуже скоро він займе своє місце на стартовому екрані поруч із вами.

New Foursquare Logo

  • Зрештою, ми хотіли б, щоб кожен мав можливість поглянути на те, що очікує Foursquare. Ось те, що ви побачите, коли ви відкриєте новий Foursquare. Немає двох людей, які б дивилися на світ однаково, тому не буде й двох людей, в яких буде мати той же вигляд та користувацький досвід у додатку. Після того, як ви “розповісте” Foursquare декілька деталей про вас – вкажете ваші смаки, будете слідкувати за порадами експертів, або просто прогуляєтеся протягом декількох днів – додаток буде на 100% унікальним, на 100% вашим.

Якщо ви використовуєте як Swarm, так і Foursquare, то удвох вони відмінно поєднуються. Ліворуч зображено вигляд сторінки локації для людини, яка використовує тільки Foursquare. На зображені праворуч також знаходиться й кнопка для чекіну, яка доступна якщо у вас встановлено Swarm.

Це початок «персоналізованого локального пошуку» майбутнього, про який ми говорили з того часу, як було запущено Foursquare. Це все було побудоване за допомогою нашої дивовижної потужної 50 000 000 спільноти, з усіма вашими підказками, чекінами, фотографіями, і розумними технологіями, якими це все було вкрито. Ті з вас, хто був з нами із самого початку: ваші чекіни та їх історія буде й надалі допомагати у формуванні своїх рекомендацій. Для тих з вас, хто дає нам перший шанс – ви все одно отримаєте усі переваги кращого способу вивчати будь-який околиці міста, навіть без необхідності робити будь-які чекіни.

Ми вже не можемо чекати того моменту, коли ви отримаєте додаток. Якщо ви використовуєте Foursquare для того, щоб робити чекіни, завантажуйте Swarm сьогодні. І, якщо ви так довго чекали справжньої реалізації локального пошуку, а не тільки ще одні «жовті сторінки» на вашому телефоні, то залишайтеся з нами і слідкуйте за оновленнями. Повністю оновлений Foursquare буде тут дуже скоро.

(переклад оригінальної публікації з blog.foursquare.com)