Огляд було написано на основі бета-версії додатку, наданої розробниками. Фінальна версія, доступна для публічного доступу, може бути змінена.

Нещодавно стало відомо, що Foursquare Labs, Inc., розділить функціональність свого основного продукту, сервісу Foursquare.

У його новій версії, яка стане доступною вже влітку, Foursquare стане таким собі довідником по місту, а увесь попередній функціонал у вигляді чекінів, мерств, “лайків” переміститься у новий додаток під назвою Swarm.

Отож, що ж чекає нас в новому додатку?

Цей огляд функціоналу було створено на основі закритої бета-версії, але функціонал навряд чи зміниться дуже раптово, тому, якщо ви ще не встигли завантажити Swarm із App Store чи Google Play (версії для BlackberryOS та Windows Phone наразі розробляються) або просто не хочете ризикувати і прагнете залишатися у старому доброму Foursquare — ця стаття для вас! Реліз має відбутися сьогодні, 15-го травня, отож перевіряйте свої магазини додатків якомога частіше!

Отже: знайомство із новим додатком починається із стандартного віконця логіну до системи, у якому ви можете обрати необхідний вам тип аутентифікації. Наразі доступно три способи: авторизація через Email, Facebook та, що є найбільш цікавим для існуючих користувачів, авторизація через обліковий запис у Foursquare.

swarm_loginПісля авторизації нам запропонують увімкнути отримання повідомлень про те, що друзі знаходяться поруч із вами:

swarm_notifications

Пам’ятаєте функцію Foursquare Radar? Це нагадує її, але є декілька важливих відмінностей: по-перше, нова функція не використовує батарею вашого телефону із шаленою швидкістю, а по-друге, тепер ви ділитесь лише своїм приблизним місцезнаходженням або, якщо бути більш точним, районом міста.

Тепер перейдемо до огляду власне додатку. В ньому є чотири основні екрани:

А так виглядає профіль користувача у додатку Swarm (ви помітили, що з’явилась можливість здійснювати пошук по історії прямо на сторінці профілю?):

profile

Наразі пошук доступний за такими параметрами, як місце, місто, ваш друг, з яким ви відмітились, тип локації.

Окрім функції “Плани“, відтепер Swarm запропонує вам автоматично ділитися своїм приблизним місцезнаходженням. Варто зазначити, що ця функція не є обов’язковою, але й, що важливо, не дуже впливає на термін роботи телефону.

 

Кнопка “Чек-ін” віднині розташована в правому верхньому кутку додатку. Після натиснення на неї, система автоматично запропонує вам чекін у певній точці, базуючись на геолокації, вашх попередніх чекінах, чекінах друзів. Якщо ви хочете обрати іншу локацію, то для цього можна просто натиснути на випадаючи список локацій та обрати потрібну.

getting_location

Якщо ви хочете написати другові, то це можна зробити прямо у додатку за допомогою одного кліку (наразі можна написати СМС або повідомлення у Facebook).

text

 

Ось таким цікавим вийшло тотальне оновлення Foursquare у вигляді релізу нового додатку під назвою Swarm.

Що ми побачимо в новій версії власне Foursquare? Чекаймо літа, яке неодмінно розставить крапки над “і” та дасть відповіді на усі запитання.